Svou vysněnou kombinaci si navolíte pomocí konfigurátoru. Pokud si s něčím nevíte rady, napište mi, ráda Vám poradím :)

Stavte se vybrat si výbavičku do našeho nového showroomu

Výběr výbavičky je jedinečná událost, kterou by si měla každá maminka užít a vychutnat. A není nad to si produkty a látky osobně prohlédnout a osahat. Právě proto jsme pro vás otevřely nový showroom s prodejnou ve Vlašimi.

Stavte se k nám vybrat si osobně tu nejpohodlnější výbavičku pro miminko, která bude zároveň nejvíc lahodit vašemu oku. Jsme tu pro vás. Vše vám rády ukážeme, předvedeme a poradíme s výběrem kombinace i se vším dalším, co budete potřebovat ♥.

Co vás u nás čeká?

Pokud plánujete cestu za účelem výběru výbavičky do postýlky, ozvěte se nám prosím dopředu. Jelikož na místě výbavičky i šijeme, budeme rády, když o vás budeme vědět předem. Vyhradíme si pak čas jenom na vás a budeme vám k dispozici.

Dáme si společně kávu nebo čaj a vrhneme se na to. Prohlédneme si vzorníky látek se všemi odstíny veškerých materiálů a předvedeme vám nespočet vzorů, které stále doplňujeme, ať máte z čeho vybírat ♥.

Na výběr u nás nebudete sama

Máte obavu, jestli dokážete vybrat správně? Nebojte, nebudete na to sama. Co mě osobně opravdu baví, je kombinovat barvy, látky a materiály tak, aby byl výsledek praktický pro miminko, a zároveň okouzlující pro maminku. Moc ráda vám s tím tedy poradím.

Naším cílem je, abyste odcházela nadšená a s dobrým pocitem, že budete pro své miminko mít opravdu to nejlepší.

Poradíme vám, co vše pořídit

I s tím vám moc rády pomůžeme. Společně probereme, co vše budete vzhledem k ročnímu období pro miminko potřebovat. Seženete u nás nejen hnízdečka, ale také zavinovačky, péřové zavinovačky, mantinely (polštářkové, ploché, prošívané i copánkové), dečky a množství dalších nezbytných doplňků do dětské postýlky a pokojíčku.

Najdete u nás také spousty hraček, her, muchláčků a praktických doplňků do postýlky i do kočárku, které si můžete rovnou koupit a odvézt.

Kdy bude výbavička pro vaše miminko hotová?

Jakmile budeme mít vybranou kombinaci a domluveno, co vše budeme pro vás a vaše miminko šít, máme téměř hotovo. Do dvou dnů od vaší návštěvy zadám objednávku do systému, který vám následně odešle e-mail s její rekapitulací a údaji k platbě.

Pečlivě pak prosím zkontrolujte, jestli všechno sedí. Jakmile nám dorazí platba za objednávku, pustíme se do příprav a do 30 dní bude vaše výbavička hotová. Dle domluvy ji pak buď pošleme na vaši adresu, nebo si ji vyzvednete u nás v showroomu.

Pokud si později vzpomenete na cokoliv, co byste si přála doobjednat, nebojte se mi napsat. Ráda vám to k objednávce přibalím.

Jak se k nám
dostanete?

Najdete nás na adrese: Prokopova 1644, Vlašim, 258 01

Otevřeno máme:
Po - Pá 8:00 - 16:00

Na výběr výbavičky prosím přijeďte nejdéle do 15:00.

Moc se na Vás těším...
Barunka.