Potřebujete pomoc s objednávkou nebo kombinací? Napište mi, ráda vám poradím ♥.

O mně

Šít jsem začala díky covidu. A pak už mě to nepustilo.

 

Jsem Barunka, malá podnikatelka s velkými sny, která je připravena plnit sny i vám. Žiju ve Vlašimi, miluju svou rodinu, naše dva pejsky a taky šití. Ale nebýt covidu, možná bych tu poslední zmíněnou lásku nikdy nepoznala.

 

Pamatujete si ještě na tu dobu, kdy každý musel povinně nosit roušku? A vzpomínáte taky, jak tenkrát skoro celá země začala roušky šít doma na koleni, protože v lékárnách jich byl nedostatek? Tak přesně takhle jsem kdysi úplně poprvé sedla za šicí stroj i já.

 

Doma jsme brzo měli roušek dostatek, a tak jsem začala zásobovat i kamarády a postupně nabízela roušky dál a dál. Šití mě tak chytlo, že jsem prostě nemohla přestat. Roušky navíc sklízely velký úspěch. Všichni obdivovali jejich originální barevné kombinace, a to moje nadšení a chuť do šití ještě přiživovalo.

 

Jednou na mě takhle na internetu vykouklo video s návodem, jak ušít hnízdečko pro miminko – a bylo hned jasno, do čeho se pustím dál. Jen střih jsem tenkrát tvořila přes 4 hodiny, ale nevzdala jsem se. Pod rukama mi vzniklo úplně první hnízdečko pro miminko, které jsem obratem prodala a nová majitelka byla nadšená. A tak jsem začala šít další a další.


Jiná budoucí maminka po mně chtěla i zavinovačku, další zase mantinel do postýlky. Nebála jsem se toho. Jak se říká, když se chce, všechno jde. A mně se fakt chtělo. Dnes u mě najdete snad všechno, na co si jen vzpomenete. A stále přemýšlím o tom, co bych pro vás mohla ještě připravit nového.

 

Pojďte si vybrat, co ušiju pro vás....

Omrknout e-shop