Potřebujete pomoc s objednávkou nebo kombinací? Napište mi, ráda vám poradím ♥.

S miminkem poprvé na výlet: 5 tipů, co nezapomenout vzít s sebou

Přípravy na celodenní výlet s miminkem často připomínají balení na několikatýdenní dovolenou. Obzvlášť, když je to úplně poprvé. Ale nebojte. Zvládnete to. Mrkněte na našich 5 tipů, co na výlet s miminkem určitě nezapomenout, abyste si svůj první velký den užili v klidu a pohodě.

 

 

1. Plenkovník

V případě, že nekojíte, je první nezbytností, která by ve vaší tašce na kočárek rozhodně neměla chybět, samozřejmě dostatek vhodného jídla a pití pro miminko. Hned za tím je však v závěsu plenkovník

 

Tenhle praktický pomocník se totiž postará, abyste měla během přebalování vašeho malého cestovatele všechno hezky pohromadě. Pro plenky, vlhčené ubrousky, krém i další nezbytnosti tak půjdete na jistotu a ušetříte si čas i stres při jejich zmateném hledání a lovení z kapes po celé tašce. 

 

Když jde o převlékání plenky, není totiž čas ztrácet čas. Potvrdí 10 z 10 maminek chlapečků, které už někdy při přebalování dostaly nečekanou nepříjemnou sprchu. A to obzvlášť na výletě určitě nechcete.

 

2. Cestovní přebalovací podložka

U přebalování ještě chvíli zůstaneme. Další praktickou pomůckou, která vám hygienu na výletě dost usnadní, je cestovní přebalovací podložka. A to nemyslíme jednorázové přebalovací podložky, za které musíte pořád dokola utrácet peníze a jsou dost neekologické.


Tu naši koupíte jen jednou a skvěle sloužit vám bude až do té doby, než miminko přestane plenky potřebovat. Je tedy ekonomická, ekologická a hlavně – vážně krásná! A skvěle poslouží navíc i jako hrací nebo pikniková dečka kdekoliv, kam vás vaše kroky na výletě zavedou.

3. Látkové pleny

Bryndáček na odříhnutí miminka, sluneční clona, lehká deka nebo nouzová přebalovací podložka, když tu původní zapomenete doma. Všechny tyhle a nejspíš ještě zhruba tisíc dalších funkcí dokáže v případě potřeby zastat látková plena

 

Speciálně ty mušelínové, heboučké jako maminčino pohlazení, by ve vaší cestovní výbavičce pro miminko určitě neměly chybět. Jejich úžasná prodyšnost a schopnost rychle schnout z nich dělají ideální parťáky do horkých letních dnů

 

4. Hračky pro nejmenší

Hračku ocení nejen váš drobeček, ale především vy. Ve chvílích, kdy budete řídit, budete si chtít v klidu sníst oběd nebo… doplňte si cokoliv dle svého uvážení. Ta správná hračka totiž dokáže jako mávnutím kouzelného proutku zastavit salvu pláče a utišit i toho nejhlasitějšího křiklouna. A vaše klidné a usměvavé děťátko bude zase zpátky. 

 

5. Deka do autosedačky

Že je venku 30° ve stínu a slunce pálí? To vůbec neznamená, že byste měli nechat doma deku. Minimálně pokud cestujete autem, bude se vám i v létě určitě hodit deka do autosedačky. V parných dnech se totiž nejspíš budete chtít ochladit klimatizací. A právě lehká dečka vám pomůže nejmenšího pasažéra před proudem chladného vzduchu spolehlivě ochránit

 

Vylaďte si cestovní výbavičku podle svých představ

Taky se vám líbí, když jsou věci nejen praktické, ale zároveň i dobře vypadají a všechno k sobě hezky ladí? Pak právě pro vás jsme vymyslely náš konfigurátor produktů na míru. Staňte se sama návrhářkou a poskládejte si cestovní výbavičku pro miminko z originálních kousků, po kterých budou všechny ostatní maminky obdivně pokukovat.