Potřebujete pomoc s objednávkou nebo kombinací? Napište mi, ráda vám poradím ♥.

Co dát v létě do kočárku: vsaďte na mušelín a péřovou zavinovačku

 

Horké slunečné dny, kdy teploty sahají ke třicítce, nejsou často příjemné ani pro nás dospělé. Natož pak pro naše nejmenší, kteří letní procházky tráví v kočárku. Správným výběrem doplňků jim však můžete pobyt v korbičce o dost zpříjemnit.  Mrkněte na naše tipy, co dát v létě do kočárku, aby se miminko cítilo co nejpohodlněji. 

Nejlepší látka do horkých dní? Jednoznačně mušelín

Lehoučký jako pírko, hebký jako maminčino pohlazení, a hlavně úžasně savý a prodyšný. Přesně to je mušelín – látka jako stvořená pro horké letní měsíce. Vsaďte na něj nejen při výběru oblečení, ale i v případě doplňků do kočárku. Mušelínový set do kočárku, skládající se z plochého polštářku a lehké dečky, se postará o dokonalé pohodlí vašeho miminka i v těch nejteplejších dnech. 

 

Pokud máte sotva párdenního drobečka, který ještě nedrží hlavičku, určitě využijete i ergonomicky tvarovaný stabilizační polštářek pro miminka. Ten totiž díky vycpaným křidýlkům po stranách udržuje hlavičku ve stabilní poloze a brání tak jejímu zploštění. I ten vám rády ušijeme z mušelínu. Díky našemu konfigurátoru si navíc můžete navrhnout vlastní design a sladit si tak polštářek se zbytkem výbavičky. 

 

Kromě deky a polštářků nezapomeňte určitě ani na prostěradlo do kočárku. To mušelínové příjemně chladí a postará se, aby se malý cestující v kočárku příliš nepotil. A kromě výborných termoregulačních vlastností má tahle látka ještě jednu velkou výhodu – díky lehce mačkanému vzhledu výrobky z mušelínu nemusíte vůbec žehlit, a pořád vypadají skvěle. Kočárek tak budete mít vždycky jako ze žurnálu.

Péřová zavinovačka v létě? No jasně, i do kočárku!

Péřová zavinovačka je jedním z doplňků, který by ve vaší výbavičce pro miminko rozhodně neměl chybět – ať je léto, nebo zima. Těsné zavinutí totiž vašeho drobečka úžasně zklidní a dodá mu pocit bezpečí, který důvěrně zná z období, kdy si ještě hověl u vás v bříšku. 

 

Díky sypké péřové výplni pomáhá zavinovačka miminku přirozeně se uvolnit a podporuje tak jeho psychomotorický vývoj. Pyšní se navíc skvělými termoregulačními vlastnostmi. Zatímco v zimě krásně hřeje, v létě miminko příjemně chladí a brání jeho přehřátí.

 

A skvěle se hodí právě i do kočárku, kde dokáže vyplnit a zútulnit prostor i ztlumit případné otřesy, když vám cestu zkříží nějaký ten výmol.

Nezapomeňte, že počasí se může rychle změnit

Nenechte se napálit. Zvlášť, pokud vyrážíte na delší procházku, určitě nespoléhejte na stálost letního počasí. I když slunko aktuálně za oknem pálí, už za hodinu se klidně může schovat za mraky nebo se vystřídat s letní bouřkou. 


Proto je fajn mít v záloze vždy i jednu teplejší dečku, v případě sporťáku pak nepadací deku nebo nánožník, který spolehlivě ochrání posádku kočárku před deštěm. Však to znáte – kdo je připraven, není překvapen.